XXVI Kongres Stowarzyszenia Ekonomistów Rolnictwa i Agrobiznesu

Wyzwania dla rozwoju agrobiznesu i obszarów wiejskich

Poznań, 3-5 września 2019

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w XXVI Kongresie Stowarzyszenia Ekonomistów Rolnictwa i Agrobiznesu, organizowanym przez Wydział Ekonomiczno-Społeczny Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu w dniach 3-5 września 2019 roku. Obrady naszego corocznego spotkania naukowego odbędą się w Hotelu Poznańskim w Luboniu k/Poznania. Miło nam poinformować, że XXVI Kongres SERiA jest wpisany w wydarzenia obchodów 100-lecia Akademickich Studiów Rolniczo-Leśnych oraz Uniwersytetu Poznańskiego.

Tradycyjnie w pierwszych dwóch dniach Kongresu planujemy obrady w sesji plenarnej i w sesjach tematycznych. W ostatnim dniu proponujemy udział w jednym z trzech wyjazdów studyjnych po obszarach wiejskich wielkopolskich.

Zgłoszenia na XXVI Kongres SERiA można dokonać w terminie do 31.03.2019 r. przez wypełnienie formularza karty uczestnictwa, na stronie http://www.seria.com.pl w zakładce: „ZGŁOSZENIA”.

Wszelkie informacje organizacyjne znajdują się w załączonym do niniejszego pisma Komunikacie nr 1 oraz na stronie: www.seria.com.pl w zakładce „KONGRESY”. W przypadku pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Serdecznie zapraszamy

Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego XXVI Kongresu SERiA
dr hab. Karolina Pawlak, prof. UP w Poznaniu

Pliki do pobrania: