Szanowni Państwo,

 Ze względu na sytuację epidemiologiczną Zarząd SERiA podjął uchwałę o przełożeniu obrad XXVII Kongresu SERiA, który miał się odbyć w dniach 3-5 września 2020 roku w Puławach. Nowy termin XXVII Kongresu SERiA ustalono na 7-9 września 2021 roku (miejsce obrad pozostaje bez zmian).  Informujemy też, że w planowanym terminie, tj. 03.09.2020 roku odbędzie się w systemie zdalnym Zwyczajne Walne Zgromadzenie Członków SERiA, na które serdecznie zapraszamy. O szczegółach technicznych przebiegu Walnego Zgromadzenia Członków SERiA będziemy na bieżąco informować na stronie www.seria.com.pl.

W związku z zaistniałą sytuacją dokonana już opłata za pełne uczestnictwo w Kongresie w 2020 roku będzie traktowana jak opłata za Kongres w 2021 roku, bez dodatkowych formalności. W wypadku, gdy  dokonano już wpłaty za pełne uczestnictwo w Kongresie w 2020 roku i opublikowano artykuł w  Annals PAAAE (RN SERiA) w 2020 roku, zachowuje się prawo do pełnego uczestnictwa w Kongresie w 2021 roku, przy czym w razie chęci publikacji artykułu w Annals PAAAE (RN SERiA) również w 2021 roku konieczne będzie wniesienie dodatkowej opłaty za publikację w wysokości 500 zł.

Istnieje również  możliwość rezygnacji z udziału w Kongresie SERiA. Decyzję o całkowitej rezygnacji z uczestnictwa w Kongresie w 2020 roku należy zgłaszać pisemnie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W przypadku całkowitej rezygnacji z uczestnictwa w Kongresie w 2020 roku do dnia 31.08.2020 oraz nie zgłoszenia artykułu do publikacji, nie pobiera się opłaty manipulacyjnej. Po przekroczeniu wyżej wymienionego terminu, w przypadku rezygnacji z uczestnictwa w Kongresie, pobierana jest opłata manipulacyjna zgodnie z komunikatem pierwszym, w wysokości 200 zł.

W przypadku całkowitej rezygnacji z uczestnictwa w Kongresie oraz zgłoszenia artykułu do publikacji, pobiera się opłatę za publikację w wysokości 2000 zł.

Ponowne zgłoszenie na Kongres w 2021 roku będzie możliwe po wniesieniu opłat zgodnie z ogłoszonym  cennikiem.

Przypominamy, że cały czas istnieje możliwość wyłącznie publikacji artykułu w Annals PAAAE (Rocznikach Naukowych SERiA) w 2020 roku – koszt 2000 zł.